“Ndryshimi po të telefonon”/ Çfarë po ndodh me jetën e Sonila Meços? Postimi i fundit i saj…

LAJME

Me anë të një postimi në ‘Instastory’ moderatorja e njohur, Sonila Meço, ka trazuar ujërat në rrjet. Sonila ka publikuar një foto në të cilën lexohet: Ndryshimi po të telefonon.

Ajo e ka shoqëruar foton më emojin me fytyra me zemra dhe duket shumë e lumtur për këtë fakt.

Por duke lënë të fshehta detajet, aludimet e shumta kanë nisur.
A ka lidhje ky ndryshim me jetën personale të Sonila Meços apo me karrierën? Na mbetet të presim.

Kujtojmë se moderatorja dhe bashkëshorti i saj, Drini Jasa janë prindër të një vajze 9-vjeçare, Amaris dhe aktualisht Sonila Meço po moderon emisonin “Tempora” në Ora News.

Me anë të një postimi në ‘Instastory’ moderatorja e njohur, Sonila Meço, ka trazuar ujërat në rrjet. Sonila ka publikuar një foto në të cilën lexohet: Ndryshimi po të telefonon.

Ajo e ka shoqëruar foton më emojin me fytyra me zemra dhe duket shumë e lumtur për këtë fakt.

Por duke lënë të fshehta detajet, aludimet e shumta kanë nisur. A ka lidhje ky ndryshim me jetën personale të Sonila Meços apo me karrierën? Na mbetet të presim.

Kujtojmë se moderatorja dhe bashkëshorti i saj, Drini Jasa janë prindër të një vajze 9-vjeçare, Amaris dhe aktualisht Sonila Meço po moderon emisonin “Tempora” në Ora News.