Ndryshim drastik: Sot është divë por si dridhej dikur Xhensila kur u eleminua nga ‘Ethet’

LAJME

Xhensila Myrtezaj padyshim mund të quhet një Diva shqiptare, duke qenë gjithnjë në qendër të vëmendjes, si për anën profesionale, ku muzikës nuk i është ndarë prej vitesh, gjithashtu e shumë komentuar edhe për jetën private dhe lidhjen me Besin që u finalizua në një dasmë madhështore.

Por karrierën si këngëtare Xhensila nuk e filloi duke bërë videoklipe siç ndodh shpesh ditët e sotme, por zgjodhi rrugën e vështirë duke marrë pjesë në konkurse muzikore, aty ku gara është e fortë. DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

Xhensila ishte vetëm 14 kur konkurronte tek “Ethet e së premtes mbrëma”
Kanë kaluar shumë vite dhe me siguri e keni harruar pamjen e Xhensilës asokohe.
Në Youtube qarkullon një video ku shfaqet këngëtarja në natën kur u eliminua. DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

Xhensila duartrokitet shumë nga publiku pas performancës së saj, por në momentin kur Adi Krasta do thotë emrin e të eliminuarit, Xhensila shfaqet shumë e emocionuar, duart i dridhen dhe përlotet./xing.al/ DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE