Na i paska mbajtur të fshehtë/ Ky qenka i dashuri i Ejlylit të bukur: Edhe ai aktor dhe sa shkojnë bashkë

LAJME

Na i paska mbajtur të fshehtë/ Ky qenka i dashuri i Ejlylit të bukur: Edhe ai aktor dhe sa shkojnë bashkë

Aktorja turke Biran Damla Yilmaz është bërë shumë e njohur për publikun shqiptar, me rolin e saj si “Ejlyli” në serialin “Lule të vetmuara”.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Ajo është shumë e komentuar rreth jetës private dhe vetëm pak kohë më parë u përfol se është e lidhur me një biznesmen.Mirëpo kjo nuk është e vërtetë, pasi sipas raportimit të mediave të huaja Ejlyli ka nisur një romancë me aktorin e njohur turk, Ilker Kaleli.Dyshja kanë bashkë 1 muaj dhe janë takuar gjatë xhirimeve të dy serialeve nga e njëjta kompani. DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

Ndonëse nuk kanë shumë kohë me njëri-tjetrin, raportohet se gjërat mes dyshes ecin për mrekulli dhe janë shumë të dashuruar, aq sa shihen kudo bashkë.Pamjet i gjeni me pos hte .Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..