Mia Tek Rebelde Qenka Martuar Dhe Ka Plot 3 Fëmijë, E Mbani Mend?

LAJME

Mia tek Rebelde qenka martuar dhe ka plot 3 fëmijë, e mbani mend?

Mia tek Rebelde qenka martuar dhe ka plot 3 fëmijë, e mbani mend?

Me siguri të gjithë e mbani Mian nga seriali “Rebelde Way” që u transmetua në Shqipëri e Kosovë në fillim të viteve 2000. Aktorja Luisana Lopilato ishte vetëm 15 vjeç kur e luajti këtë rol që e bëri të famshme në të gjithë botën.
Sot ajo është 32 vjeç, e martuar me këngëtarin Michael Buble dhe nënë e tre fëmijëve.