“Më ke fyer dhe lënduar”, bashkëshortja e Stines me akuza të rënda ndaj kunatës: Nuk duroj dot më…

LAJME

Stine është përfolur shumë nga mediat rozë për martesën e tij me Gracielën, me të cilën ka dhe një vajzë.

Ndarje, bashkim, ndarje dhe përsëri bashkim kjo ka qenë historia e Stinës me bashkëshorten e tij dhe gjithmonë kanë tërhequr vëmendjen e ndjekësve.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

E teksa të gjithë mendonim se marrëdhënie e Gracielës me familjen e Stines shkonte “vaj”, ka qenë këngëtarja ajo e cila së fundmi na ka treguar krejt të kundërtën. Ajo i ka habitur të gjithë përmes disa postimeve në Instagram, ku shkak për këtë është bërë intervista

e fundit e Alidës në Soiree së bashku me Stinen, ku e motra është shprehur se këngëtari ka mbajtur gjithmonë krahun e saj.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…