“Më copëtove shpirtin”, Vilma Masha humb njeriun e shtrenjtë të jetës

LAJME

“Më copëtove shpirtin”, Vilma Masha humb njeriun e shtrenjtë të jetës

Sot është një ditë e trishtë për moderatoren sportive, Vilma Masha. Ajo ka humbur njeriun e saj të shtrenjtë, të atin.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

Lajmin e hidhur e ka dhënë vetë Vilma përmes një foto nga dasma e saj, ku shfaqet krah të atit dhe shkruan se i është copëtuar shpirti.

“Babiii babiii im i shtrenjtë, nuk e mendova kurrë që do ikje kaq shpejt, më copëtove shpirtin. Të dua në pafundësi. Varrimi bëhet nesër në orën 11 në Tufinë”, ka shkruar Vilma.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE