Lajm i pa pritur nga aktorja Hyrrem, çfarë po ndodh në jetën e aktores së dashur

LAJME

Lajm i pa pritur nga aktorja Hyrrem, çfarë po ndodh në jetën e aktores së dashur

Bukuroshja me origjinë gjermane, Meryem Uzerli, e njohur si Hyrrem në serialin turk “Sulejmani i Madhërishëm”, tërhoqi vëmendjen e publikut.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Aktorja, shpesh ekserimenton me modelet e flokëve, por nuk e kishim parë ndonjëherë me këtë ngjyrë të veçantë flokësh.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Me anë të një postimi në profilin e saj në “Instagram”, ajo zbuloi ngjrën dhe modelin e ri të flokëve. Pamja saj e re u diskutua shumë por edhe u pëlqye nga ndjekësit e saj.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..