LAJM I FUNDIT/ Mes tymit e flakës në Kuvend, miratohet projektbuxheti 2024, mbyllet seanca

Mes tymit e flakës, është miratuar në parim projektbuxheti 2024.
Ndërsa deputetët e opozitës hodhën tymuese, çka solli dhe një episod flake në Kuvend, mazhoranca miratoi në kohë rekord projektbuxhetin me 73 vota.

Ndërkohë menjëherë më pas Lindita Nikolla njoftoi mbylljen e seancës, seancë që zgjati më pak se 5 minuta.balkanweb.com