“Kush t’i ka blerë varëset, që i ke sa krahu im”, Linda Rei sfidon ish-missin: Hiqi qerpikët dhe gjërat false

LAJME

Modelja Linda Rei është përplasur ish-miss Shqipërinë, Silva Bushati.Linda ironizoi Bushatin

,e cila së fundmi u emërua edhe si zv/Presidente e Akademisë Konservatore nga deputeti Kujtim Gjuzi, duke i thënë se imazhi i burrit i duhet për t’ia blerë varëset e floririt,EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne rek,la.men 5 sekondshe

që mban në qafë.Më pas debati mes tyre kaloi në plan personal dhe të dyja nisën të debatonin në lidhje me origjinalitetin e secilës.Bushati i përmendi operacionet, ndërsa Linda Rei e sfidoi duke hequr qerpikët false //EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne rek,la.men 5 sekondshe