Kur e ke humbur vir gjë rinë..?? Albana Osmani befason me përgjigjen. Zbulon nëse është lidhur me të huaj

LAJME

Albana Osmani është treguar gjithmonë e rezervuar përsa i përket jetës së saj private. Ajo është munduar ta mbajë gjithmonë larg vëmendjes, pavarësisht kuriozitet të shumtë.

Së fundmi, moderatorja e njohur ka dhënë disa detaje nga jeta e saj personale.Albana ka rrë fyer se nuk është lidhur kurrë me ndonjë person të huaj duke u shprehur se kjo gjë thjesht nuk i ka rastisur.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Ndërsa u shpreh se do ishte e hapur për lidhje me të huaj nëse do gjente personin e duhur.“Asnjëherë me të huaj. Dhe kjo jo për patriotizëm. Thjesht nuk ka rastisur. Nëse do ndodhë dhe do jetë njeri i mirë, për mua nuk ka asgjë. Është e rëndësishme të kuptohesh. Do ishte mirë gjithmonë shqiptar sepse familjet do merreshin më shumë vesh,”– tha ajo në emisionin “Prive”.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Ndërsa nuk mungoi as pyetja se kur e ka humbur vir gjë rinë, ku Albana u shpreh: “Vir gjë rinë? Është një pyetje shumë e kon sumuar. Të them të drejtën dhe kur e kam dëgjuar në disa intervista këtë pyetje, kam thënë ‘Boh shumë, shumë mentalitet i gab uar, ende bëhet kjo pyetje?’. Për kuriozitetin tuaj, kam qenë 52 vjeç”. Bëjni mirë llogaritë.”DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE