Kunata e motrave Mustafa e vozit veturën me fustan shumë të shkurtër

LAJME

Kunata e motrave Mustafa e vozit veturën me fustan shumë të shkurtër

Medina Kokollari është kunata e motrave Mustafa, të njohura në publik tash e sa vite.
Medina përcillet shumë nga ndjekësit shumë sidomos pasi ishte pjesëmmarrëse në një klip të kunatave.Ajo cilësohet si një femër e bukur dhe mjaft me stil.

Por së fundmi ka marrë vëmendje me pozat joshëse.
E veshur më një fustan të shkurtër Medina, pozon atraktive në veturë….Per me shum ndiqeni videon duke shtypur tek pjesa rek,lamuese nder kete shkrim e shfaqur ne menyr te fotografis..