Kjo foto рo çmend rrjetin, ѕhiheni me vëmendje pasi ka diçka që nuk ѕhkon

Që nga momenti i postimit në Reddit kjo foto u bë hit në rrjetet sociale.

Fotoja mund të duket mjaft normale po kur shihet me vëmendje ka një detaj të pazakontë e konfuz.

Të treja vajzat kanë pozuar në mënyrë të natyrshme përpara kameras dhe duken shumë rehat.

Megjithëse duken të qeta, duket sikur stoli ku jane ulur nuk ka fare nje ulese, duke e bërë atë të duket sikur po qendrojne në ajër.


Comments

One response to “Kjo foto рo çmend rrjetin, ѕhiheni me vëmendje pasi ka diçka që nuk ѕhkon”

  1. Wow, awesome blog structure! How lengthy have you ever been running a blog for?
    you make running a blog glance easy. The total glance of your site is great, let alone the content material!
    You can see similar here e-commerce

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *