Kemali bëhet baba, bashkëshortja e tij sjell në jetë djalin…

LAJME

Aktori shumë i dashur për publikun falë roleve në telenovelat turke, Burak Ozçivit është bërë sot baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij, Fahriye Evcen ka sjellë në jetë një djalë.

Mediat turke bëjnë të ditur se Burak ka asistuar gjatë lindjes dhe e përjetoi me shumë emocione.

Çifti ja kanë vendosur emrin djalit Karan. Vogëlushi peshon 3 kg e 670 g dhe i gjatë 52 cm.

Burak dhe Fahriye nuk kanë folur ende pas lindjes së djalit pasi po shijojnë momentet e para si prindër.Pamjet KE TU.