Ju kujtohet Elifi nga seriali ‘Nje Pjese e Imja’/ Ja se si duket sot ajo, madje paska edhe nje…

LAJME

Ekranet e televizioneve shqiptare kane kohe qe mbajne te mberthyer gjithe publikun shqiptar, e kryesisht femrat duke transmetuar seriale te famshme turke apo spanjolle.

Shume nga serialet e vjetra, kane lene mbrese tek keta shikues, dhe njeri prej tyre eshte seriali ‘Nje Pjese e Imja’ ku aktoret kryesor Elif dhe Kahraman vazhdojne te jene nder me te pelqyerit nga aktoret turq.

Nese keni pyetur ndonjehere veten se si do dukej sot aktorja me rolin kryesor si Elif ne serialin turk, ajo mesohet se eshte e martuar me Burak Sagyasar me te cilin ka edhe nje djale te vogel.
Elif keto kohet e fundit ka qene shume e azhornuar me rrjetet sociale, e vecanerisht ne instagram, ku shpesh poston foto nga puna, por edhe nga jeta apo familja e saj.

Nder fotot e fundit te postuara nga aktorja, jane edhe fotot me djalin e saj, ku ajo duket shume e lumtur.Shiko pamjet ne hapsiren rekla8muese