Jonida Maliqi Merr Vendimin E Madh/ Ja Cfarë Ka Bërë…

LAJME

Jonida Maliqi Merr Vendimin E Madh/ Ja Cfarë Ka Bërë…
Jonida Maliqi Merr Vendimin E Madh/ Ja Cfarë Ka Bërë…

Kur behet fjale per shnderrimin e flokeve, kengetarja Jonida Maliqi eshte nje kameleon i vertete. Ajo ka eksperimentuar gjithnje me floket dhe mund te themi se te gjitha ngjyrat i shkojne.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

Se fundmi ajo ka postuar nje foto ne rrjetin social “Instagram” ku ka zbuluar per ndjekesit e saj se ka ndryshuar perseri ngjyren e flokeve.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

“Une, e embel? Gjithnje ne tentative”, shkruan kengetarja teksa shfaqet me look-un e re. Jonida duket shume natyrale dhe mjaft e embel me keto floke. Ne e kemi shume te veshtire te kuptojme se kush ngjyre i shkon me shume pas gjithe ketyre ndryshimeve. DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

Por ju si mendoni, me cilen model dhe ngjyre flokesh ngjan me bukur Jonida?Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..