Jonida Maliqi Merr Vendimin E Madh/ Ja Cfarë Ka Bërë…

LAJME

Kur behet fjale per shnderrimin e flokeve, kengetarja Jonida Maliqi eshte nje kameleon i vertete.

Ajo ka eksperimentuar gjithnje me floket dhe mund te themi se te gjitha ngjyrat i shkojne.
Se fundmi ajo ka postuar nje foto ne rrjetin social “Instagram” ku ka zbuluar per ndjekesit e saj se ka ndryshuar perseri ngjyren e flokeve.

“Une, e embel? Gjithnje ne tentative”, shkruan kengetarja teksa shfaqet me look-un e re. Jonida duket shume natyrale dhe mjaft e embel me keto floke.

Ne e kemi shume te veshtire te kuptojme se kush ngjyre i shkon me shume pas gjithe ketyre ndryshimeve. Por ju si mendoni, me cilen model dhe ngjyre flokesh ngjan me bukur Jonida?Pamjet ne linkun me poshte.