Ja Si dukeshin Meta e Kryemadhi 25 vjet më parë, kur rrinin krah Fatos Nanos (Video)

LAJME

Pa fjalë! Ilir Meta dhe Monika Kryemadhi ndryshime më drastike!

Aty shihet një kongres i forumit rinos socialist dy dekada më parë. Pjesë e tij ishin figurat e njohura të Partisë Socialiste dhe të Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ilir Meta, Monika Kryemadhi, Erjon Braçe, Pandi Majko, Fatos Nano etj.

Kjo video është publikuar në Youtube nga “Fressh Voice”. Ndiqni videon e plote ne linkun me poshte: