Irini Qirjako shpërthen në lot në mes të emisionit, merr mesazhin që nuk e kishte imagjinuar

LAJME

Irini Qirjako shpërthen në lot në mes të emisionit, merr mesazhin që nuk e kishte imagjinuar

Këngëtarja Irini Qirjako u surprizua mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘E ardhmja është vajzë’, nga një mesazh nga vajza e saj.

Në rubrikën “Djemtë e jetës time”, këngëtarja u përlot nga fjalët e ëmbla të Riviolës e cila punon si mjeke prej vitesh në Gjermani. Më parë, Irini ka treguar se Riviola është vajza e saj e vetme dhe se është një djalë dhe vajzë për të.

“Po më jepet dhe njëherë mundësia të të them dhe njëherë publikisht të të them se të dua shumë. Ti dhe babi jeni të dy prindër të jashtëzakonshëm, jam më shumë fat që iu kam dhe e falenderoj zotin çdo ditë për këtë. Kur isha e vogël më merrje në të gjitha shfaqjet e Teatrit të Operas dhe Baletit, falë teje u dashurova me muzikën klasike dhe popullore.”, u shpreh Riviola.
KL.IKONI NE HAPESIREN E MEPOSHTME REKL.AMUESE QE TE LEXONI LAJMIN E PLOTE