I provoi te gjithe! Kush janë më të mirë në s*ks të huajt apo shqiptarët, ja si përgjigjet Soni Malaj

LAJME

I provoi te gjithe! Kush janë më të mirë në s*ks të huajt apo shqiptarët, ja si përgjigjet Soni Malaj

Soni Malaj është një nga ato këngëtaret të cilat shpesh herë lakohet nga mediat jo vetëm për jetën e saj profesionale por edhe për atë private.

Ndarja e saj nga balerini italian bëri bujë aso kohe dhe përsëri mbas disa vitesh Soni bëri që mediat të flasin përsëri për të dhe fejesën e saj kësaj here me biznesmenin, Klevi nga Tirana.

E ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin Why Not në Rtv Ora Soni ka zbuluar shumë gjëra të cilat nuk i dinim për të. Krah pyetjeve serioze gazetari i emisionit nuk kishte si të mos e ngacmonte dhe me disa pyetje pikante të cilave këngëtarja i’u përgjigj në një mënyrë mjaft diplomatike.