Historia që përloti Shqiptarin! U martua në moshën 15 vjeçare dhe hu.mbi 7 fëmijë…

LAJME

Ledjoni nga Vlora ka ardhur për të shoqëruar prindërit dhe ka përfunduar në studion e programit “E Diela Shqiptare” për një mesazh.

Tani që ka shpëtuar nga ai ma/kth, një tjetër “mur” e ndan me familjen, sidomos me vëllain e saj Ledjonin. A do e falë ai pas dy vitesh? JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT

Motra e Ledionit ka shkruar për t’i bërë një su/rprizë prindërve, por stafi i emisionit ka zbuluar se vëllai dhe motra nuk flasin prej dy vitesh. Në 31 Dhjetor ajo ka bërë një status në profilin e saj në Facebook: “Ledjon vëllai im i shtrenjtë, dua të dish se të dua shumë dhe më mungon shumë.JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT

Dua të dish se jetën jap për ty, por dua të dish dhe të besosh te mua se një ditë të premtoj se do të bëj shumë krenar. Ti e di se sa mua më dhemb shpirti atëherë kur dhe ty të dhemb, ti e di se edhe me ato që neve na kanë ndodhur, zemra jonë do rrahë po njësoj. Të dua shumë dhe më mungon shumë”. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON KE TU