Fjolla Morina e pikëlluar pas ngjares tronditëse: Humbje e madhe për ne, shumë vështirë e kam të shkruaj për ty

LAJME

Këngëtarja e njohur shqiptare Fjolla Morina, ka reaguar së fundmi në lidhje me gjetjen e trupit të pajetë të ish-shefit të policisë së Ulqinit, Rudolf Elezović.

Nëpërmjet një postimi në rrjetin social “Instagram”, ajo ka treguar miqësinë e ngushtë me të ndjerin si dhe i ka shprehur ngushëllimet familjarëve të tij.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

“Miku im i Dolfi shume veshtire po e kom te shkruaj per ty. Ngushellime te sinqerta familjes dhe miqve. Nje humbje e madhe per ne. Kujtimi i tij do te jete ne zemrat tona. Ngushllime”, shkruan Fjolla.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Rudolf Elezoviç humbi kontaktet me familjen e tij më 27 maj të këtij, në mes të kufirit të ujor të Shqipërisë me Malin e Zi në afërsi të Pentarit dhe Reçit në lumin Buna.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..