Fiks si nuse fshati/ Ja si dukej Xhensila kur u fejua me Besin

LAJME

Kengetarja e njohur eshte e martuar me aktorin e humorit Besart Kallaku me te cilin ka edhe nje femije.

Ne llogarine e saj ne ‘Instagram’ ajo ka publikuar disa foto nga fejesa e saj me Besin.

Xhensila shfaqet me nje fustan bojeqielli dhe me vetulla te holla ndersa Besi me kostum. Ceremonia e fejeses se tyre ka qene mjaft private.
Paraqitja e tyre duket shume ndryshe nga si ata jane sot. Te dy duken me te rinj, por simpatike dhe te lumtur ne pranine e njeri-tjetrit.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Xhensila dhe Besi vazhdon te jene te dashuruar dhe kete e kane pohuar te dy ne daljet e tyre publike. Secili prej tyre tani vazhdon jeten dhe karrieren artistike te mbushur me shume projekte te reja.Pamjet KE TU.