Feston ditëlindjen, nuk jua merr mendja sa vjeç mbush Gjyste Vulaj

LAJME

Ajo është një nga këngëtaret më të njohura të skenës shqiptare.

Bëhet fjalë për Gjyste Vulajn, e cila konsiderohet gjithashtu edhe si një nga këngëtaret e para që doli në skenë pa komplekse.

Përveç muzikës që bën, Gjyste është komentuar gjithashtu edhe për veshjen ekstravagante dhe seksi. Ditën e sotme ajo feston ditëlindjen, e duket se nuk njeh moshë.

Këngëtarja vijon të mbetet po aq e re sa shumë vite më parë, edhe pse sot mbush 43 vjeçe.
Ndërkohë nga pamjet e publikuara në “Instagram”, ajo ka organizuar një festë private. “Është ditëlindja ime”, ka shkruar Vulaj, ndërkohë urimet e shumta nuk kanë munguar.