Festa Qoqaj ka vetëm një fjalë për partnerin e saj

Festa Qoqaj dhe Bonart Ajvazi janë duke e shijuar lidhjen e tyre tash e ca vite.

Çifti bukur së fundmi kanë nisur pushimet së bashku.

Derisa kanë qenë dyshja duke bërë blerje kanë realizuar disa fotografi të ëmbla.

“Mine”- I imi”, ka shkruar blogeria në mbishkrim derisa i postoi imazhet për fansat në Instagram.