Femijet e prezantueses tone qenka rritur kaq shume/ Bieta sulo ndan foto me djalin ,sa qenka rritur bukuroshi i vogel

LAJME

Bieta Sulo eshte nje prej personazheve me te dashura per publikun shqiptar dhe mjaft e suksesshme. Ajo ka me mijera fansa ne Instagram te diet e mbeshtesin ate cdo dite dhe me shume.

Prezantuesja eshte nje personazh i cili shfaq shume ciltersi dhe miresi me publikun shqiptar. Ajo shpeshhere publikon foto nga jeta e perditshme qoft edhe me pjestaret e familjes se saj.

Por moderatorja prej disa vitesh ka nje martese shume te suksesshme me prezantuesin e njohur Alban Dudushin, me te cilin eshte njohur ne te njejtin ambjent pune.
Ata kane dy fernije, si rezultat i dashurise se tyre kane nje djale ndersa Alban Dudushi biologjikisht eshte babai dhe i nje vajze.
Ajo eshte bere nje bukuroshe e vertete dhe tiparet mesa duket i ka vjedhur nga babai i saj, floket kacurrela dhe tiparet e zeza.
Ndersa nga ana tjeter dhali i Bietes dhe i Albanit eshte kopja e se ernes, biond me floke te drejta.

Ndersa ata jetojne te tere se bashku si nje familje e lumtur, nuk ka asnje problem me marrdhenien thjeshter-njerk, me Bietes dhe vajzes se Dudushit, por ato duken si dy shoqe.
Mesa duket vajza e Albanit eshte rritur kaq shume saqe nuk do ta besoni.

Nuk duhet te harrojme qe Bieta Sulo eshte nje moderatore shume e suksesshme dhe e kerkuar nga televizionet shqiptare. I urojme asaj akoma dhe me shume suksese ne zhvillimin e profesionit dhe jetes private.