Fëmija detyrohet të ndërrojë bluzen me gjarpër, motivi do t’ju habisë

LAJME

Fëmija detyrohet të ndërrojë bluzen me gjarpër, motivi do t’ju habisë
Një 10-vjeçar u detyrua të ndërrojë bluzen e tij para fluturimit sepse kishte të printuar një gjarpër me të.

Ngjarja ndodhi më 17 dhjetori gjatë një udhëtimi familjar nga Zelanda e Re për në Afrikën e Jugut.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

Prindërit e Steve Lucas thanë se oficerët e sigurisë tek aeroporti i Johannesburg i thanë që lojërat me gjarpërinj dhe rrobat e printuara me zvarranikun nuk lejohen në bord. Arsyeja ishte se në përcaktimin e tyre mund të dëmtonte pasagjerët ose ekuipazhin duke shkaktuar ankth, thanë mediat lokale.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

Nëna i tha djalit që ta kthejë bluzën e zezë nga ana tjetër, për të shmangur ndonjë dramë të mëtejshme.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..