Eni Cobani tregon historinë e saj të dashurisë dhe si u njoh me burrin: Ai ngriti kokën dhe…

LAJME

Eni Cobani tregon historinë e saj të dashurisë dhe si u njoh me burrin: Ai ngriti kokën dhe…

Me keto fjale, Eni Cobani pak dite me pare uronte me fjale te ndjera ne pervjetorin e marteses bashkeshortin e saj.Një nga jur.istet më të fmas hme në Shqipëri, sot Çobani ndryshe nga çdo dalje tjetër televizive tregoi

në “Rudina” historinë e dashurisë me bashkëshortin e saj Avenir Shehu. Vetëm 5 ditë më parë, ata festua 20 vjetorin e martesës, ndërkohë juristja tregoi detaje nga historia e saj e dashurisë…LEXO ME TEPER