E mbani mend Zhaku? Ja çfarë bën sot prezantuesja

LAJME

Shumë prej jush e mbani mend Zhakun, vajzën që bënte bujë me deklaratat e saj të guximshme. Emri i saj i vërtet është Inida Gjata por që prej te gjithëve njihej me emrin Zhaku.

Prezantuesja dhe këngëtarja prej vitesh është larguar nga ekrani dhe tashmë është martuar dhe jeton në Berlin me bashkëshortin e saj gjerman.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

Ajo herë pas here publikon edhe foto me bashkëshortin e saj në rrjete sociale.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Ndërsa sa i përket pamjes, duket se vitet nuk e kanë ndryshuar shumë Inidën.
Para disa kohësh në “BE Coffee” Kastro Zizo ka treguar se flet . Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..