E mbani mend ‘’Somjan’’ tek seriali ‘‘Bixhoz në dashuri’’, nuk do ta besoni se si duket sot aktorja

LAJME

Sot aktorja Nehalaxmi Iyer është 26 vjeç por për publikun shqiptar u bë e njohur disa vite më parë me personazhin e saj ‘’Somja’’ tek seriali ‘’Bixhoz në dashuri’’.

Por ajo që na bëri ta kthejmë dhe njëherë në vëmëndje aktoren është se ajo ka pësuar një ndryshim shumë të madh përsa i përket pamjes së saj.

Nehalaxmi tani shfaqet me disa kilogram më pak dhe duket shumë elegante.
Pamjen e re Nehalaxmi ose siç njihet “Somja” e ka treguar me disa foto të postuara në Instagram ku ka marrë komplimenta të shumë nga ndjekësit.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Aktorja vazhdon profesionin e saj aktrimin dhe vazhdon të ketë shoqëri me aktorët e “Bixhoz me dashurinë”.Shfaq pamjet duke shtypu3r hapsiren re3kl1muese..