E mbani mend Shulën që s’donte as vajzën e vet Melekun/ Ja si duket sot ajo

LAJME

Aktorja turke Gonca Vuslateri është shumë e njohur për rolin e “Shules” në serialin “Nënë”.

Ajo ka një karrierë të gjatë në kinematografi, por ky rol e bëri të famshme në shumë vende të botës. Kanë kaluar kohë që nga xhirimet e serialit “Nënë” dhe tanimë aktorja ka ndryshuar në pamjen e saj.

Ajo ka postuar në Instagram disa foto të fundit ku shfaqet me një look ndryshe, por e kuruar dhe plot sharm.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Nuk kanë munduar as fotot ekstravagante apo ato me rroba banjo. Së fundmi Gonca i është përkushtuar edhe këndimit. Më lart ju sjellim disa nga fotot e reja të aktores 33-vjeçare.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..