E mbani mend moderatoren Floriana Garo? Ajo tashmë është martuar dhe po pret…

LAJME

Ajo ka disa kohë që është larg ekranit.
Moderatorja shumë e dashur për publikun shqiptar, Floriana ishte e ftuar pasditen e sotme tek “Rudina”, ku dha lajmin e bukur se është shtatzënë për herë të dytë.

Floriana tregoi se është 3-muajshe shtatzënë dhe dëshiron që të bëhet me djalë.
“Ja kam marrë dorën mëmësisë dhe më mirë tani shpejt dhe nuk i harroj ato që kam mësuar”, tha Floriana.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Moderatorja tregoi se në Gjenevë ka hapur disa biznese me bashkëshortin, Enis Daci dhe është përshtatur mirë me jetën atje.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..