E mbani mend Marian e ‘Për ty’? Sot është 41 vjeç dhe do t’ju habisë me pamjen…

LAJME

Me siguri të gjithë e mbani mend telenovelën e parë të dubluar në shqip, me titull ‘Për ty’, një prodhim meksikan i vitit 2002 dhe e transmetuar në Shqipëri në vitin 2004.

Telenovela tregonte dashurinë e dy të rinjve të cilët njihen në rrethana jo të mira, por me peripecitë që kalojnë e bëjnë telenovelën shumë interesante.
Personazhi kryesor me emrin Maria, aktorja Ana de la Reguera sot është 41 vjeç, por ka mbetur si në të 20-at.

Këtë e tregojnë edhe fotot që poston në rrjetet sociale ku aktorja shfaqet shumë tërheqëse dhe në formë, kjo edhe falë ushtrimeve të shumta dhe gjimnastikës.
Më poshtë ju sjellim disa nga fotot më të reja të aktores.