E mbani mend këngën “Profesori”, ja si duket sot këngëtari që dikur bënte namin

LAJME

Ai vijon të mbetet këngëtar, edhe pse jo me aq zë sa kishte dikur. Me siguri të gjithë e mbani mend këngën “Profesori”, të publikuar më shumë se 10 vite më parë e që asokohe dëgjohej e këndohej nga të gjithë.

Duke qenë se kanë kaluar kaq shumë vite, me siguri jeni kuriozë ç’bëhet me këngëtarin Antre.
Antre vazhdon karrierën e tij si këngëtar dhe ka sjellë disa këngë të reja duke vazhduar të jetë aktiv në muzikë.

Madje pak kohë më parë ai e rikthyeu sërish këngën “Profesori” në një version tjetër.Shiko fotografite ne hapsiren rek1amu4se..