E mbani mend “Gruan e Hekurt”? S’do ta besoni ç’ka ndodhur me të dhe si duket ajo sot

LAJME

Me siguri e mbani mend Valentinën e “Gruaja e Hekurt”.

Ndonëse shumëprej jush mund të kenë shijen e hidhur të saj nga telenovela “Manana es para siempre”, ku luajti rolin e Barbara Greco, rolin e Valentinës e adhurojnë të gjithë.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

Aktorja ka ndryshuar shumë që nga ku e kemi parë në telenovela. Kjo pasi ajo është shkëputur nga aktrimi dhe tashmë do t’i përkushtohet vetëm muzikës.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Vetë ajo e ka bërë të ditur përmes një postimi në rrjetet sociale.
Në postimin e saj në Twitter ajo shkruan: Projekte të reja, iluzione të reja DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE