E mbani mend filmin “Kërcim Dashurie”? Shikoni si eshte katandisur aktorja kryesore

LAJME

JENNIFER GREY ESHTE NJE AKTORE AMERIKANE, E CILA NE SHQIPERI DHE NE BOTE ESHTE BERE SHUME E NJOHUR ME ANE TE FILMIT “KERCIM DASHURIE” KU AJO LUANTE KRAH AKTORIT PATRICK SWAYZE.

Megjithate fama e saj mori fund menjehere mbasi aktorja u fiksua mbas operacioneve plastike te cilat i kane ndryshuar komplet pamjen. Shikoni me poshte fotot para dhe pas operacioneve plastike.

Ja si dukej aktorja ne vitin 1986. Floke kacurrela dhe hunde te madhe.pamjet ne linkun me poshte
Kjo foto eshte e vitit 1987 ne filmin “Kercim Dashurie” ku Jennifer fitoi Globin e Arte ne kategorine e aktoreve me te mira.

Por aktorja vendosi te beje operacione ne fillim te viteve 90 duke bere qe te humbasi komplet pamjen e saj te dikurshme. Ndryshimi i madh i pamjes se jashtme, beri qe fansat te mos ta njihnin me dhe te krijonin antipati per aktoren.

Per fat te keq menjehere mbas ndryshimeve te saj, asnje nga studiot e medha te filmave nuk i beri me oferta aktores. Karriera e saj u shkaterrua brenda pak viteve. Aktorja tashme 60 vjecare u shpreh para disa kohesh se eshte penduar jashte mase shume per operacionet qe beri sepse e humbi te gjithe famen e fituar nga “Kercim Dashurie”