E mbani mend filmin “Kërcim Dashurie”? Shikoni si eshte katandisur aktorja kryesore

LAJME

JENNIFER GREY ESHTE NJE AKTORE AMERIKANE, E CILA NE SHQIPERI DHE NE BOTE ESHTE BERE SHUME E NJOHUR ME ANE TE FILMIT “KERCIM DASHURIE” KU AJO LUANTE KRAH AKTORIT PATRICK SWAYZE.

Megjithate fama e saj mori fund menjehere mbasi aktorja u fiksua mbas operacioneve plastike te cilat i kane ndryshuar komplet pamjen. Shikoni me poshte fotot para dhe pas operacioneve plastike.

Kjo foto eshte e vitit 1987 ne filmin “Kercim Dashurie” ku Jennifer fitoi Globin e Arte ne kategorine e aktoreve me te mira.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Por aktorja vendosi te beje operacione ne fillim te viteve 90 duke bere qe te humbasi komplet pamjen e saj te dikurshme. Ndryshimi i madh i pamjes se jashtme, beri qe fansat te mos ta njihnin me dhe te krijonin antipati per aktoren.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Per fat te keq menjehere mbas ndryshimeve te saj, asnje nga studiot e medha te filmave nuk i beri me oferta aktores. Karriera e saj u shkaterrua brenda pak viteve. Aktorja tashme 60 vjecare u shpreh para disa kohesh se eshte penduar jashte mase shume per operacionet qe beri sepse e humbi te gjithe famen e fituar nga “Kercim Dashurie”Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..