E mbani mend Bora Zemanin kur ishte velinë në Fiks Fare? Ja si dukej ajo para shumë vitesh me flokët bionde

LAJME

Sot eshte nje nga figurat me te njohura publike, po flasim pikerisht per Bora Zemanin, qe fale prezantimit te Perputhen ka arritur shume fame. Por dikur Bora Zemani ka qene veline e fiks fare.

Sigurisht buzëqeshjen dhe këmbët i ka pasur gjithmonë në formë, por dikur ajo ka qenë bionde.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

Në Pop Culture, ku moderatorja ishte e ftuar sot u dhanë disa video nga fillimet e Borës, kur ishte një adoleshente që donte të provonte gjithçka siç tha dhe ajo vetë. Ka qenë modele, ka kënduar në Top Fest dhe ka qenë velinë e Fiks Fare.Pamjet ke tu …

Shumë nga ne mund të mos e mbajnë mend këtë fakt dhe do ta kishim të vështirë ta dallonim, sepse në atë kohë ishte shumë e dobët dhe bionde…DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE