E mbani mend Beni ecën vetë? Shikoni sa ka ndryshuar ai …

LAJME

Aktorit Herion Mustafaraj i njohur për të gjithë si ‘Beni ecën vetë’ ka qenë i ftuar pasditen e sotme në ‘E Diell’.

Ai ka folur për projekti i tij më të fundit në bashkëpunim me kantautorin Kujtim Prodanin.

Ndër të tjera Herioni u kthye pas në kohë dhe solli ndërmend vitet e para kur ai mbërriti në SHBA në `92-n.

‘Puna e parë që kam bërë në Boston ishte larja e pjatave, madje fitova dhe një çmim si pjatalarësi më i mirë sepse isha i shpejtë’, rrëfeu Mustafaraj.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..