E mbani mend Anila Mimanin? Nuk do ta njihni sa shumë ka ndryshuar

LAJME

Me siguri të gjithë e mbani mend Anila Mimanin, këngëtaren e cila në fillim të viteve 2000 bëri bujë me këngët e saj që vazhdojnë të dëgjohen edhe sot, mjafton të kujtojmë “Ma ka thënë dhe horoskopi”.

Anila prej vitesh jeton në Zvicër, është e martuar dhe nënë e dy vajzave.

Videoklipi i saj i fundit është “Të du pa fjalë”, i publikuar vitin e kaluar.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Ndërkohë më poshtë ju sjellim disa nga fotot më të fundit të Anilës e cila ka ndryshuar shumë.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..