E martuar në jetën reale, zbulohet bashkëshorti i aktores së “Kuzgun”

LAJME

Pak e dinin se ajo në fakt është e martuar. Aktorja turke Burxhu Birixhik ka arritur të ketë shumë famë jashtë kufijve turk falë serialit “Kuzgun”. Ky serial po transmetohet edhe në Shqipëri dhe është pëlqyer shumë nga publiku.

Aktorja në këtë serial luan rolin e Dilës dhe aktron krah aktorëve më të njohur. Në jetën reale “Dila” është e martuar. 30-vjeçarja është e martuar me Emre Yetkin.

Ai është një fotograf shumë i famshëm pasi udhëton nëpër botë për të shkrepur fotot më të bukura. Ata janë prej disa vitesh bashkë dhe nuk ngurrojnë ta shprehin dashurinë në publik.Pamjet ne linkun me posht.