E imitoi, e pabesueshme çfarë i bën Erion Braçe aktorit

LAJME

Rezart Veleshnja është një nga aktorët më të përfolur në “Portokalli” për rolet e tij që nga Betim Spërdhima e deri tek figurat e njohura të ekranit.

h
Së fundmi ai ka imitur edhe zv. kryeministrin Erion Braçe dhe duket se ky ka qenë suksesi i tij i radhës.

I ftuar në “Wake Up”, aktori rrëfeu se sa punë i është dashur për të sjellë këtë rol tek publiku, ndërkohë që iu përgjigj edhe një intervistë në rolin e zv. kryeministrit, i cili i kishte bere bllok.Pamjet ne link2un me posht.