“E gjeta Berishen të përl.otur në zyrë, nervat iu prishën nga…”. Bamir Topi zbërthen prapaskenat e errëta që do tr.ondisin politikën..!!

LAJME

“E gjeta Berishen të përl.otur në zyrë, nervat iu prishën nga…”.
Bamir Topi zbërthen prapaskenat e errëta që do tr.ondisin politikën..!!

Ish-presidenti, Bamir Topi ka dhënë një intervistë për emisionin “Kojshia Show”, ku ka bërë një rrëfim të hapur për karrierën e tij politike duke zbuluar dhe detaje të pathëna më parë…LEXO ME TEPER

Ndër të tjera, Topi bëri një rrëfim edhe për ish-kryeministrin Sali Berisha, që sipas tij është një ndër personat të cilët ka kontribuar më shumë në politikën shqiptare..LEXO ME TEPER