Duket si 20 vjeçe, por është gjyshja më e bukur në botë/ Nuk e besoni se sa vjeçe është bërë

LAJME

Duket si 20 vjeçe, por është gjyshja më e bukur në botë. Nuk e besoni se sa vjeçe është bërë

Australiania Gina Stewart, e vetëshpallur “gjyshja më e bukur në botë” ka postuar pamje nga festa e 50-vjetorit të saj, të shoqëruara me komentet e fansave që i thonë se duket sa gjysma e moshës.

Ajo tha për ‘Daily Star’: “Po qëndroj në vilën e hotelit me pesë yje Sheraton Grand Resort Hotel në Queensland, Australia.

Jam e rrethuar nga familja duke shijuar motin e ngrohtë”.

Gina shfaqte për fansat e saj dhe tullumbacet me numër ’50’ së bashku me tortën e ditëlindjes.

Gina u bë e famshme në 2018 kur arriti në finalet e konkursit australian të bukurisë Maxim, ku u rendit e dyta megjithse konkuronte me 18 vjeçare.