Do garoj për deputete në Tiranë, aktorja bëhet si mjekja Najada dhe tallet k eq..

LAJME

Do garoj për deputete në Tiranë, aktorja bëhet si mjekja Najada dhe tallet k eq..

Aktorja e humorit Delinda Disha ka imituar shefen e spitalit Infektiv, Najada Çomon.

Në një video të postuar në rrjetin e saj në ‘Instagram’, Disha imiton fjalën e Çomos pasi ajo pranoi ftesën e kryeministrit për tu futur në listën e kandidatëve për deputete në kryeqytetVideoja është parë nga më shumë se 42 mijë persona dhe ka marrë mbi 200 komente..LEXO ME TEPER