Ditë zie për Flori Mumajesin, këngëtari humb njeriun shume te afert te familjes se tij…

LAJME

Flori Mumajesi ka humbur të ëmën. Burime të afërta për abcnews.al kanë konfirmuar se nëna e tij ka ndërruar jetë një ditë më parë, duke lënë pas shumë dhimbje tek familjarët dhe njerëzit më të ngushtë të saj.

Ajo u përcoll për në banesën e fundit ditët që lamë pasë.Pamjet ne linkun me posht.

Nëna e Mumajesit nuk ka mund ta fitojë betejën me sëmundjen, nga e cila vuante prej kohësh. Ditët e fundit ka qenë e shtruar në spital, ku merrte mjekimin.