Çka po ndodh? Nga Vetëvendosje fillojnë ta quajnë zyrtarisht presidente Vjosa Osmanin

LAJME

Ministrja e Arsimit, Arbërie Nagavci, ka publikuar një fotografi nga ambientet e Kuvendit të Kosovës.

Aty shihen ajo, kryeministri Kurti dhe presidentja në ardhje, Vjosa Osmani.
Nagavci edhe zyrtarisht si ministre i është drejtuar Osmanit si presidente.

Ajo ka thënë se shumë shpejtë do të fillojnë urimet.
Postimi i saj:
Presidentja e Republikës së Kosovës, znj.Vjosa Osmani

Kryeministri i Republikës së Kosovës,
zt. Albin Kurti
Pas pak pasojnë urimet!