Burrin që e mora, më ngaсmoi mamanë’- Rrëfimi trondìtes i gruas për njohjen me Mërgimtarin…!!

Burrin që e mora, më ngaсmoi mamanë’- Rrëfimi tro ndìtes i gruas për njohjen me Mërgimtarit…!!

Ata nisen bashkejetesen pasi ai u kthye nga Greqia. Në atë mosha gruaja tregon se e kishte parë vetëm si k allëp dhe i kishte pëlqyer shumë dhe pranoi që të martohej me të.

Ata filluan të jetonin tek shtëpia e nënës së saj.50-vjeçarja: Ai nuk donte të bënte ce lebrim sepse ne bëmë fëmijë pas 15 vitesh. Ai më thoshte që nuk besoja që në moshën…


Comments

2 responses to “Burrin që e mora, më ngaсmoi mamanë’- Rrëfimi trondìtes i gruas për njohjen me Mërgimtarin…!!”

  1. Wow, awesome weblog structure! How long have you ever been blogging for?
    you made blogging look easy. The entire glance of your website is fantastic,
    as smartly as the content material! You can see similar here sklep internetowy

  2. Hi there! Do you know if they make any plugins to assist with Search Engine Optimization? I’m trying
    to get my blog to rank for some targeted keywords but I’m not seeing very good gains.
    If you know of any please share. Thank you! You can read similar article here: Backlink Portfolio

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *