Bora Zemani qenka milionere! Nxjerr pamjet nga shtepia e saj luksoze, ja sa bukur e ka dekoruar

LAJME

Bora Zemani ,eshte nje nder moderatoret me te dashura dhe me te preferuara nga nje publik i gjere dhe nje audience teper e madhe ne Shqiperi. Gjithashtu nder moderatoret me te komentuara ne vend.

Bora eshte shume aktive ne rrjetet sociale, ku vecanerisht ne rrjetin social instagram, ndan foto me miqte, nga rutina e dites, jeta e saj private, dhe pjese nga puntatat e emisionit qe moderon.

Edhe pse eshte shume aktive, Boren nuk e shohim shpesh te ndaje foto me miqte, nga ambjentet e shtepise se saj, viles ku ajo jeton aktualisht me djalin Arborin.
Kete here , Bora zgjodhi te ndaje disa foto ,ne rrjetin social instagram, ne llogarine e saj, se si duket shtepia e saj nga brenda, dhe ambientet e shtepise .

Shohim nje dekor teper special dhe ide te reja dekorimi ,qe Bora ka menduar qe te beje ne shtepine qe aktualisht jeton.

Kujtojme qe Bora Zemani mbetet nje nder moderatoret me te dashura dhe me te pelqyera nga nje publik i gjere ne Shqiperi, gjithashtu edhe nga nje audience e madhe e huaj (shqiptare qe jetojne jashte vendit).Shikoni fotot ne linkun me poshte