Besi i ka parë këto foto? Xhensila habit, publikon fotot ku është me kokën poshtë dhe këmbët në pemë

LAJME

Besi i ka parë këto foto? Xhensila habit, publikon fotot ku është me kokën poshtë dhe këmbët në pemë

Xhensila Myrtezaj është padyshim një nga këngëtaret më të komentuara dhe më të dashura për publikun shqiptar. Ajo komentohet shpesh për linjat e saj trupore, dhe për faktin se është në super formë edhe pse tashmë nën e një vajze, Ajkës. Xhensila na ka treguar herë pas here se e gjitha është rezultat i një pune intensive në palestër.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

Dhe të njëjtën gjë ka bërë dhe së fundmi teksa ka ndarë me ndjekësit një vidoe në Instagram, teksa bën akrobacira në natyrë. Afër një peme, ajo ka demonstruar lëvizjet e saj duke dëshmuar stilet dhe rezistencën për të qëndruar me kokë poshtë për minuta të tëra.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

Nuk dihet se kur e ka realizuar këtë video, pasi prej pak ditësh në rrjet po qarkullojnë zëra se Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku do të bëhen prindër për herë të dytë.Shfaq fotografite KE TU.