Askush nuk po e beson; Aktori turk bën propozimin për martesë më romantik që keni parë

LAJME

Kohë më parë u përfol për një lidhje midis aktorit turk Can Yaman dhe gazetares sportive Italiane Dieletta Leotta.

Pas fotografive të paparacit ku të dy ishin bashke në një lokal në momente private, aktori nuk i pohoi zërat por shkruajti në një postim vetëm kaq:
“Janë punët e mia.”
Nuk vonoi shumë dhe Can postoi një fotografi me Dilettën duke shkruajtur poshtë saj:

“Çifti i rrezikshëm”, ka shkruar ai përkrah fotos dhe ka etiketuar në postim Diletta Leotta-n.
Nuk zgjati shumë kjo lidhje dhe Can i ka propozuar për martesë në një nga mënyrat më romantike të mundshme. Më një aeroplan i cili ka me vetë një shkrim:

Diletta dëshiron të martohesh me mua? Të dua, Can”.
Një porpozim në qiell, nga i cili ende nuk e dimë përgjigjen e gazetares!